KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13252239
nr 1325 2239
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färgetsning, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 35/125. Motivet: 43x51cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:47:01
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis